Jaarverslag 2021 gepubliceerd

Jaarverslag 2021 gepubliceerd

Gepubliceerd door Helge Sman, Er zijn 0 Reactie(s), Categorie Algemeen nieuws,

Het is in 2021 voor vluchtelingen niet gemakkelijker geworden in Nederland en dat is te merken in ons werk. Er zijn minder procedures met een positief resultaat geweest. Tegelijkertijd zijn alle leefomstandigheden complexer geworden, inclusief het sluiten van de gemeentelijke opvanglocaties.

De mogelijkheden om inkomsten te werven zijn afgenomen door alle covid-19 restricties, terwijl de kosten voor huisvesting en dagelijks leven juist stegen. Het zet niet alleen de vrouwen en kinderen onder druk, maar ook onze vrijwilligers.

Ruimere financiële middelen kunnen het werk verlichten, maar wat net zo belangrijk is, is dat de IND stopt met het eindeloze procederen en zich houdt aan gerechtelijke uitspraken!

Download ons jaarverslag 2021 (pdf, 182 KB)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *